O tawernie

Zapraszamy Państwa do naszej tawerny mieszczącej się w zabytkowej części Gdańska, tuż nad Motławą. Gwarantujemy wykwintną kuchnię, serdeczną atmosferę i wyśmienitą obsługę. W kameralnych wnętrzach, przy nastrojowej muzyce możecie skosztować znakomitych potraw Kuchni Staropolskiej. Tutaj mogą Państwo spotkać się w miłym towarzystwie, a wyjątkowe chwile uświetnią uroczystym przyjęciem. W okresie letnim zapraszamy do ogródka piwnego z widokiem na Motławę.

Tawerna Dominikańska – Najlepsza Restauracja Rybna w Gdańsku

Z przyjemnością przedstawiamy miejsce niezwykłe na mapie Gdańska, a także całej Polski. Restaurację inną niż wszystkie, która spełnia oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanego Gościa. Jeśli marzysz o tym, żeby przeżyć niezapomniane chwile w nietuzinkowym miejscu to zapraszamy Cię do Tawerny Dominikańskiej w Gdańsku, restauracji do której wraca się we wspomnieniach jeszcze przez długie lata. 

Położona w centrum gdańskiej starówki, w sąsiedztwie hotelu Hilton oraz całej gamy zabytków historycznego miasta. Z okien restauracji widać Motławę, Polską Filharmonię Bałtycką oraz statki, które przybijają do nabrzeża. 

W restauracji serwowane są głównie ryby z Morza Bałtyckiego kupowane bezpośrednio od rybaków dlatego są zawsze świeże